CITALEC 10 ZENTIVA tbl flm 20x10 mg (blis.PVC/PVDC/Al)

SPC
Hodnotenie:
2,5 z 5
Priemer z 2 hodnotení.
Obsah recenzií predstavuje názor návštevníkov stránky Liekinfo.sk. Nie je konzultovaný s osobami, oprávnenými predpisovať a vydávať lieky. Než začnete liek užívať, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom.
1 z 5
26. 11. 2014
Depresia

9.den uzivam Citalec 20 mg stvrtku denne zatial, strasne sa mi vsetko pohorsilo, prehlbila depresia, neustaly vnutrorny tlak, pri lezani az palenie, nic ma nebavi, mam problem niekam ist a bojim sa. Je toto pri uzivani normalne? Uz neverim, ze sa to zlepsi a lutujem, ze som to zacala brat..

Pre 2 z 2 návštevníkov bolo toto hodnotenie užitočné.
Je táto recenzia pre Vás užitočná?
4 z 5
26. 11. 2014
depresia

Ja som vlastne mala dobru naladu od prvej tabletky. Bolo mi hrozne smiesno asi tri dni, smiala som sa aj ked sa to nehodilo :) Ale o dve mesiace som musela brat dvojnasobnu davku, sa mi nejak ta nalada stratila. Potom to bolo zase fayn. A nepribrala som.

Pre 1 z 2 návštevníkov bolo toto hodnotenie užitočné.
Je táto recenzia pre Vás užitočná?
LiekInfo.sk používa súbory „cookie“ na zlepšenie používateľského komfortu. Pokračovaním vyjadrujete svoj súhlas s používaním našich súborov „cookie“.