Aspirín znižuje účinnosť vakcín proti chrípke

Niektoré lieky (aspirín, paracetamol, ibuprofen ) môžu znížiť účinnosť vakcíny proti rôznym kmeňom chrípky, informoval denník Science Daily.

Americkí vedci zistili, že pravidelné užívanie aspirínu ako profylaxia alebo liečba kardiovaskulárnych problémov, prijatie paracetamolu proti bolesti, horúčky alebo príznaky podobné chrípke výrazne zhoršuje odozvu imunitného systému.

Príjem neselektívnych protizápalových liekov by sa mal zastaviť niekoľko týždňov pred očkovaním a po vakcinácii, uvádza odborník.

23 septembra 2021
Diskusia k článku (7)
Wahlstrom119 23.2.2024 Reagovať
købt Imozop 7,5mg, Imovane, metadon 40 mg, Elvanse 70mg uden recept.
Jeg købte Subutex 8mg, køb Lyrica 300mg, køb Secondary 15mg, sælg Soma 350mg uden recept. bestil Sobril 150mg, køb Nembutal Pentobarbital uden recept.
Bestil fra.. wahlstrom119@gmail.com

WhatsApp diskret kontakt...

+1(561) 766-7568

Velkommen til vores online butik, hvor du kan finde kosttilskud af høj kvalitet såsom HGH, HCG og anabolske steroider, Smertestillende piller, Sovemedicin. Bestil fra..
Når steroider bruges korrek
private money 28.1.2024 Reagovať
I am a private money lender that give out fast cash interest rate of 2% no collateral required. all cash amounts and currencies, if interested TO started no matter your location (WhatsApp) number +918131851434 sumitihomelend@gmail.com
Mr. Damian Sumiti
Regards,
Wahlstrom119 23.11.2023 Reagovať
Vitajte v našom internetovom obchode s kvalitnými doplnkami, ako sú HGH, HCG a anabolické steroidy. Objednávajte e-mailom... wahlstrom119@gmail.com

Keď sa steroidy používajú správne, je to dobrý kľúč, ako zo slabého a tučného mladého muža okamžite urobiť muža s krásnym telom, ktoré si podmaní srdcia žien. Anabolické steroidy umožňujú športovcom mať obrovskú výhodu v súťažiach. Ponúkame široký sortiment doplnkových športových produktov. Naši zákazníci, ktorými sú najmä športovci všetkých úrovní
phillips 4.11.2023 Reagovať
schudnúť rýchlo s Mounjaro, Ozempic, wegovy, saxenda, Adipex, kontaktujte nás pre lacné ceny
Lieky na chudnutie: Mounjaro, Ozempic, wegovy, saxenda a mnohé ďalšie, DEPRESIE, LIEK NA ÚZKOSŤ, kontaktujte nás ohľadom objednávky a zásielku dostanete maximálne do 2 dní
EMAIL =>pharmacyeu6@gmail.com
Fero 4.5.2023 Reagovať
ja by som zostal radšej pri tom aspiríne .
Strana:
12
>>
Váš názor:
Vaše meno alebo prezývka:
Vložte overovací kód ako ho vidíte na obrázku (na veľkosti písma nezáleží):
Vybrané lieky
Nevybrali ste žiadny liek.
vyber
LiekInfo.sk používa súbory „cookie“ na zlepšenie používateľského komfortu. Pokračovaním vyjadrujete svoj súhlas s používaním našich súborov „cookie“.