IMIGRAN sol inj 2x0,5 ml/6 mg (striek.inj.napl.)

Hodnotenie:
5 z 5
Priemer z 5 hodnotení.
Obsah recenzií predstavuje názor návštevníkov stránky Liekinfo.sk. Nie je konzultovaný s osobami, oprávnenými predpisovať a vydávať lieky. Než začnete liek užívať, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom.
5 z 5
14.6.2022
Migrénozné záchvaty

Veľmi účinný ,vynikajúci liek ,len ho už nedostať na Slovensku.A to pre nás ,ktorí bez neho nemôžme existovať je veľmi zle.Dokedy to takto bude?Či pri každom záchvate si budeme volať rýchlu záchranku???

Je táto recenzia pre Vás užitočná?
5 z 5
16.12.2018
migrena

Mám 51 rokov a 30 rokov trpím migrénou.prežila som veľmi veľa bolestí hlavy a veľa veľa záchvatov.
Teraz od bolesti si dávam Sumatriptan Sandoz tabletky, ale keď vynašli Imigram inj. záchvat prešiel do 15 min. a moje záchvaty mali aj intenzitu menšiu čím viac som ho používala.Kedže niekto ho vyradil z kategorizácie a inj. už nedostanete,neviem ako prežijem silný záchvat bez Imigranu. Mám z toho strach a je to veľmi smutné , že Migréna sa berie na ľahkú váhu ...ako zastavím migrénovy záchvat?!

Pre 3 z 3 návštevníkov bolo toto hodnotenie užitočné.
Je táto recenzia pre Vás užitočná?
5 z 5
25.10.2018
Migrény až do odpadnutia

V lekårni som chcela vybrsť a zasiahla ma nepríjemná informácia,ževraj sa už nevyrába no to je v tejto republike tak,že čo je dobrè to treba zrušiť a my ktorí to potrebujeme a zachráni nám to život ,kde máme ísť?Človek by si aj doplatil len aby to mal ,no proste je to smutné.

Pre 2 z 2 návštevníkov bolo toto hodnotenie užitočné.
Je táto recenzia pre Vás užitočná?
5 z 5
5.2.2015
26 rokov migreny

Jediny liek, ktory zaberie. Nic ine neexistuje a vyskusala som uz vsetko alopaticke, himeopaticke, alternativne. Neurologovia nadomnou krcia plecami.

Pre 2 z 2 návštevníkov bolo toto hodnotenie užitočné.
Je táto recenzia pre Vás užitočná?
5 z 5
6.4.2013
komlikovaná migréna

Konečne liek ktorý zaberie do pol hodinky.Pri migréne mám žalúdočné ťažkosti preto mi vyhovujú injekcie.Po vpichnutí mám vedlajšie účinky zvieranie v hrdle,mravenčenie v nohách a podobne.Ale dá sa to vydržať a rýchle pominie spolu s migrénou! Pre mnňa je to záchrana pretože migréna mi komplikovala život!

Pre 6 z 6 návštevníkov bolo toto hodnotenie užitočné.
Je táto recenzia pre Vás užitočná?
Vybrané lieky
Nevybrali ste žiadny liek.
vyber
Naposledy ste si pozerali
LiekInfo.sk používa súbory „cookie“ na zlepšenie používateľského komfortu. Pokračovaním vyjadrujete svoj súhlas s používaním našich súborov „cookie“.