Chrípkový vírus kmitá frekvenciou 84,97 Hz

Naše telo, vlastne každý orgán, bunky a tkanivá majú svoje špecifické vlnenia, ktoré sa navzájom ovplyvňujú. Vzájomné pôsobenie všetkých vlnení vytvára ono bioenergetické pole tela. Pokles bioenergie v našom tele signalizuje chorobný stav. Energia v bunkách a v dôsledku toho i v celom tele závisí v hlavnej miere na efektívne fungujúcom metabolizme buniek a medzibunkového priestoru v každej časti tela.

Normálnu štruktúru vlnenia bioenergetického poľa tela narušujú cudzie látky - baktérie, vírusy, alergény, parazity, plesne a ďalšie. Telu spôsobujú toxickú záťaž. Znižujú jeho obranyschopnosť a tým znižujú kvalitu života. Prejavujú sa choroby, bolesti kĺbov, chrbtice a ďalších orgánov. Mnohokrát je zložité správne ochorenia diagnostikovať. Zavše prinášajú aj zbytočnú smrť.

Liečenie chorôb biorezonančnou metódou je založené na detailnej liečiteľskej diagnostike bioenergetického poľa, ktoré je schopné odhaliť pravú príčinu chorôb. Je schopné dokonca diagnostikovať začínajúce ochorenie, ktoré sa ešte neprejavilo na orgánovej úrovni. Pôsobením biorezonancie  cielene stanoveným programom frekvencií vlnenia je možné pôsobiť priamo na príčiny ochorenia. Pritom sa vychádza z poznania, že každý živý organizmus má zmerateľnú frekvenciu v určitom vlnovom rozsahu. Napr. chrípkový vírus kmitá frekvenciou 84,97 Hz, kvasinka Candida albicans má frekvenčný rozsah od 384,2 do 388,4 kHz. Ak pomocou prístroja vytvoríme opačnú frekvenciu vlnenia (mínus), vírus zničíme.

Termograf odhaľuje zablokované funkčné poruchy orgánov a rezonančný prístroj ich bezbolestne lieči.

04 januára 2017
Diskusia k článku (8)
Pačes 1.6.2017 Reagovať
Pre "abc":
čo sa týka synchrónnej a asynchrónnej frekvencie - vírus (mimochodom, vírus sa nepíše s Y) vírus toho istého typu síce kmitá na frekvencii XY +-, ale zhluk (choroba, namnožené vírusy), celok, nemôže kmitať na rôznych, lebo by sa rozpadol. A práve preto, že frekvencia každého jedného sa podriaďuje celku, je mpžné vírus detekovať a odstrániť. A detto komplet celú chorobu.
Pačes 1.6.2017 Reagovať
Pre "abc":
Čo sa týka zápornej frekvencie, autor mal zrejme na mysli opačnú polaritu. Kmitočet živých organizmov je na osi X definovaný väčšinovou časťou v rovine X/Y (čiže lineárne sínusoidy medzi osami X a Y) a sčasti v rovine X/-Y. Tzn., ak väčšinová časť je v plusovej rovine, frekvencia je kladná. Nie je preto problém vytvoriť frekvenciu zápornú. Dokáže to každý elektrokutil už v predškolskom veku (kuk google na stabilizátory 78xx-kladné a 79xx-záporné).
Záporný kmitočet nie je - čas!
Pačes 1.6.2017 Reagovať
Pre "abc":
Netuším odkiaľ ste vyhrabali pomenovanie "tok času"? My máme čas zmeraný? Máme nejaké častice času zachytené niekde? Pokiaľ viem, tak máme hypotetické častice času, medzi fyzikmi zvané tachyóny. Ale nikto ich ešte nedokázal (ani matematicky). Čas tak pri frekvencii nehrá absolútne žiadnu úlohu, pretože všetko sa deje v prítomnosti. Nie je ani budúcnosť, ani minulosť, je len prítomnosť. Akékoľvek myšlienky na tému sekunda na mínus ixtú sú čisto špekulácie.
Záporná frekvencia - ďalej
Milan 20.3.2017 Reagovať
Vynikajúci príspevok autora so snáď ukončeným vzdelaním kuchár/čašník...
abc 6.3.2017 Reagovať
Ak autor myslel vytvoriť kmitanie s opačnou amplitúdou, tak by musel donútiť kmitať všetky výrusy synchrónne (skákať do rytmu, všetci spolu) a to si neviem predstaviť ako. Veď výrusy nevedia spolu komunikovať aby sa dohodli " hop a teraz spolu". No a ešte by musel vyriešiť šírenie kmitania kde zo vzdialenostou vzniká fázový posun (lebo každé kmitanie má konečnú rýchlosť šírenia). Tak prajem autorovi veľa štastia vo vytváraní zápornej frekvencie....
nikto 22.6.2017 Reagovať
Tie prístroje aj s nahratými programami sú už dáávno vymyslené -vyrobené! Metóda liečením biorezonanciou sa už dáávno používa. Tak cba, už nikto nemusí vytvárať záporné frekvencie. Už sú vytvorené a funguje to ešte od čias fyzika ( Nikola Tesla ) A kto tomu neverí, že všetko okolo nás kmitá od A po Z. A že všetko má svoju frekvenciu, tak nech si trochu naštuduje vysokofrekvenčnú techniku. Kľudne choď na to vyšetrenie, kde to sám uvidíš a posúdiš...Odporúčam všetkým neveriacim !
Strana:
12
>>
Váš názor:
Vaše meno alebo prezývka:
Vložte overovací kód ako ho vidíte na obrázku (na veľkosti písma nezáleží):
Vybrané lieky
Nevybrali ste žiadny liek.
vyber
LiekInfo.sk používa súbory „cookie“ na zlepšenie používateľského komfortu. Pokračovaním vyjadrujete svoj súhlas s používaním našich súborov „cookie“.