Chrípkový vírus kmitá frekvenciou 84,97 Hz

Naše telo, vlastne každý orgán, bunky a tkanivá majú svoje špecifické vlnenia, ktoré sa navzájom ovplyvňujú. Vzájomné pôsobenie všetkých vlnení vytvára ono bioenergetické pole tela. Pokles bioenergie v našom tele signalizuje chorobný stav. Energia v bunkách a v dôsledku toho i v celom tele závisí v hlavnej miere na efektívne fungujúcom metabolizme buniek a medzibunkového priestoru v každej časti tela.

Normálnu štruktúru vlnenia bioenergetického poľa tela narušujú cudzie látky - baktérie, vírusy, alergény, parazity, plesne a ďalšie. Telu spôsobujú toxickú záťaž. Znižujú jeho obranyschopnosť a tým znižujú kvalitu života. Prejavujú sa choroby, bolesti kĺbov, chrbtice a ďalších orgánov. Mnohokrát je zložité správne ochorenia diagnostikovať. Zavše prinášajú aj zbytočnú smrť.

Liečenie chorôb biorezonančnou metódou je založené na detailnej liečiteľskej diagnostike bioenergetického poľa, ktoré je schopné odhaliť pravú príčinu chorôb. Je schopné dokonca diagnostikovať začínajúce ochorenie, ktoré sa ešte neprejavilo na orgánovej úrovni. Pôsobením biorezonancie  cielene stanoveným programom frekvencií vlnenia je možné pôsobiť priamo na príčiny ochorenia. Pritom sa vychádza z poznania, že každý živý organizmus má zmerateľnú frekvenciu v určitom vlnovom rozsahu. Napr. chrípkový vírus kmitá frekvenciou 84,97 Hz, kvasinka Candida albicans má frekvenčný rozsah od 384,2 do 388,4 kHz. Ak pomocou prístroja vytvoríme opačnú frekvenciu vlnenia (mínus), vírus zničíme.

Termograf odhaľuje zablokované funkčné poruchy orgánov a rezonančný prístroj ich bezbolestne lieči.

06 októbra 2020
Diskusia k článku (10)
Fredika.Wien. 8.8.2018 Reagovať
Pačes 1.6.2017Reagovať
Pre "abc":
Pan XY,Pačes neni vam to jedno akw Y tam napisal.Obsach je dôležiti.
Vi Slovaci len chibi hladate vždi.Dakujem to nepoznate alebo pochvalit druheho za to že vam sem napišu.
To vy SLOVAK TO nepoznate len kritizovat to mate na jednotku.
Ja sa hambym že som Slovak lebo zahraniči moc Slovakov nemaju radi presne pre tuto mentalitu Slovakov.
Čo sa tika toho bacilu že sa da zničit tak nemate pravdu.
Mne davali 9.Antibiotika za 1rok a stale mam na hrdle ten bacil.
Dakuj
Skúsený Nápomocný 27.12.2020 Reagovať
Fredika, existujú multirezistentné baktérie - na ne bežné antibiotiká nefungujú. Mám s tým 35 ročné skúsenosti. Ak máte záujem zbaviť sa ich zavolajte na 00421-903348677. Pomôžem Vám byť spokojný.
Pačes 1.6.2017 Reagovať
Pre "abc":
čo sa týka synchrónnej a asynchrónnej frekvencie - vírus (mimochodom, vírus sa nepíše s Y) vírus toho istého typu síce kmitá na frekvencii XY +-, ale zhluk (choroba, namnožené vírusy), celok, nemôže kmitať na rôznych, lebo by sa rozpadol. A práve preto, že frekvencia každého jedného sa podriaďuje celku, je mpžné vírus detekovať a odstrániť. A detto komplet celú chorobu.
Pačes 1.6.2017 Reagovať
Pre "abc":
Čo sa týka zápornej frekvencie, autor mal zrejme na mysli opačnú polaritu. Kmitočet živých organizmov je na osi X definovaný väčšinovou časťou v rovine X/Y (čiže lineárne sínusoidy medzi osami X a Y) a sčasti v rovine X/-Y. Tzn., ak väčšinová časť je v plusovej rovine, frekvencia je kladná. Nie je preto problém vytvoriť frekvenciu zápornú. Dokáže to každý elektrokutil už v predškolskom veku (kuk google na stabilizátory 78xx-kladné a 79xx-záporné).
Záporný kmitočet nie je - čas!
Pačes 1.6.2017 Reagovať
Pre "abc":
Netuším odkiaľ ste vyhrabali pomenovanie "tok času"? My máme čas zmeraný? Máme nejaké častice času zachytené niekde? Pokiaľ viem, tak máme hypotetické častice času, medzi fyzikmi zvané tachyóny. Ale nikto ich ešte nedokázal (ani matematicky). Čas tak pri frekvencii nehrá absolútne žiadnu úlohu, pretože všetko sa deje v prítomnosti. Nie je ani budúcnosť, ani minulosť, je len prítomnosť. Akékoľvek myšlienky na tému sekunda na mínus ixtú sú čisto špekulácie.
Záporná frekvencia - ďalej
Milan 20.3.2017 Reagovať
Vynikajúci príspevok autora so snáď ukončeným vzdelaním kuchár/čašník...
Strana:
12
>>
Váš názor:
Vaše meno alebo prezývka:
Vložte overovací kód ako ho vidíte na obrázku (na veľkosti písma nezáleží):
Vybrané lieky
Nevybrali ste žiadny liek.
vyber
LiekInfo.sk používa súbory „cookie“ na zlepšenie používateľského komfortu. Pokračovaním vyjadrujete svoj súhlas s používaním našich súborov „cookie“.