RIVOTRIL 0,5 MG tbl 50x0,5 mg (fľ.skl.hnedá)

Hodnotenie:
2 z 5
Priemer z 2 hodnotení.
Obsah recenzií predstavuje názor návštevníkov stránky Liekinfo.sk. Nie je konzultovaný s osobami, oprávnenými predpisovať a vydávať lieky. Než začnete liek užívať, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom.
1 z 5
3.5.2017
Panická porucha

Je tu hnus najhrubšieho zrna.Benzodiazepín,cize diazepan,xanax atd....Ludia nebrať to aj ked vam to chcu doktori nasadiť.Nieje lahké sa stoho vyhrabať.Sám som si tym prešiel a som rad že už to neberiem.Neužívat dlhsie ako pol roka !!! ,najlepsie vobec.Ps: ja mam dystrofiu a tato sracka ma posadila na vozik..

Pre 1 z 2 návštevníkov bolo toto hodnotenie užitočné.
Je táto recenzia pre Vás užitočná?
3 z 5
1.12.2014
Tetania

Brala som Rivotril 5mg rok a pol. Už ho neberiem rok a pol.Sama som sa rozhodla, že ho vysadím postupne.Naraz to nešlo,mala som zlé stavy, nespavosť nervozita, tlaky. Cez deň som vydržala hlbokým dýchaním a pitím vody a na noc som si dala pol tabl. rivotrilu, na druhý deň štvrtku tabl., alebo nič a tak som experimentovala asi dva týždne.Teraz neberiem nič asi sedem mesiacov. Cítim sa dobre, ale niekedy prídu na mňa zle stavy, no sú krátkodobe. Boli ma tiež chrbtica, najmä krčná, takže to môže byť aj z toho.Beriem magnézium 2x denne, ale teraz si idem pridať vápnik.

Pre 5 z 5 návštevníkov bolo toto hodnotenie užitočné.
Je táto recenzia pre Vás užitočná?
Vybrané lieky
Nevybrali ste žiadny liek.
vyber
Naposledy ste si pozerali
LiekInfo.sk používa súbory „cookie“ na zlepšenie používateľského komfortu. Pokračovaním vyjadrujete svoj súhlas s používaním našich súborov „cookie“.