ESCAPELLE tbl 1x1,5 mg (blis.PVC/Al)

Hodnotenie:
4,5 z 5
Priemer z 4 hodnotení.
Obsah recenzií predstavuje názor návštevníkov stránky Liekinfo.sk. Nie je konzultovaný s osobami, oprávnenými predpisovať a vydávať lieky. Než začnete liek užívať, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom.
5 z 5
13.10.2016
cena tabl

Ako naozajboisete finalnu cenu do 20 a v lekarnuach stoji az 25 a nejake centy

Pre 0 z 1 návštevníkov bolo toto hodnotenie užitočné.
Je táto recenzia pre Vás užitočná?
4 z 5
1.6.2014
tabletka PO

Dobrý.Uvádzate že konečná cena je 19,60€.Mna by zaujímalo prečo stojí v lekárni v Nitre v kauflande na Klokočine až 25.40€.Lekáren DR.MAX.Ved to nie je normálne ako si lekárne nahadzujú ceny.Dakujem

Pre 14 z 14 návštevníkov bolo toto hodnotenie užitočné.
Je táto recenzia pre Vás užitočná?
5 z 5
22.8.2013
Nechraneny styk

Myslim, ze sa ludia tabletky po zbytocne boja, hlavne o nej nemaju dost informacii, ja som ju uzila a nestalo sa nic take strasidelne, ako sa zvykne vsade pisat. tabletka ucinkuje este pred otehotnenim, takze zbytocne sa robi poplach, ze ide o potrat. Ked zena dieta nemoze alebo nechce mat a ani nie je na vine, ze sex nedopadol dobre, preco by sa nemohla chránit, ide o jej zivot, zdravie, buducnost a nikto nema do toho co hovorit. Takisto ako sa nekritizue, ked žena fajci, co je horsia driga ako toto!

Pre 20 z 21 návštevníkov bolo toto hodnotenie užitočné.
Je táto recenzia pre Vás užitočná?
4 z 5
10.7.2012
nehoda pri sexe

Zahniezdené oplodnené vajíčko v maternici zistí iba gynekológ. Ak si chce byť každá žena istá, či jej tabletka po zabrala, mala by navštíviť gynekológa.

Tabletka po nie je bežný liek, ktorý sa užíva vždy, keď to žena alebo muž pri sexe "spacká". Rozhodne ide o núdzové riešenie a výrobcovia to aj uvádzajú ako dôležité memento!

Nie sú proti počatiu, skôr sa snažia ženám pomôcť, v tých najhorších chvíľach rozhodovania sa, byť či nebyť tehotná.

Čo sa týka pretrhnutého kondómu, netreba v tom vidieť len možnosť otehotnenia, ale aj prenosu pohlavných chorôb. Viete si predstaviť byť tehotná ešte aj s pohlavnou chorobou?
Dnešný svet nepraje nepripraveným a nezodpovedným... a vrátim sa späť k téme... áno, ja by som svojej dcére tabletku po kúpila aj sama...

Pre 29 z 30 návštevníkov bolo toto hodnotenie užitočné.
Je táto recenzia pre Vás užitočná?

Neprehliadnite voľnopredajné prípravky

Vybrané lieky
Nevybrali ste žiadny liek.
vyber
Naposledy ste si pozerali
LiekInfo.sk používa súbory „cookie“ na zlepšenie používateľského komfortu. Pokračovaním vyjadrujete svoj súhlas s používaním našich súborov „cookie“.