Nehorázná ignorancia a pohŕdanie ľudským životom a zdravím

Print Topic Email Topic
1 príspevky / 2824 zobrazenia
Posledný príspevok: 02.02.2015 08:32
nora
Neregistrovaný
našla som Vás na nete úplne náhodou, pretože hľadám kontakty na Európsku komisiu pre zdravie. Zaujal ma príspevok na Vašom blogu zo 17. augusta 2014 Nebojte sa opýtať – ide predovšetkým o vaše zdravie!

Pani, ktorá zomrela kvôli nesprávnej diagnostike, mala možno brucelózu, rovnako ako ja. Tiež som prešla tým istým peklom ako ona, ja som však odmietla užívať agresívne antidepresíva... tie závraty nemala z tých liekov, boli prejavom infekcie... mala som viac šťastia, ako, pretože som tu. Som tu už 2 roky od zistenia prítomnosti baktérie v mojom organizme. Som tu aj napriek tomu, že ma lekári odmietajú liečiť, pretože brucelóza na Slovensku "nie je".

Som 2 roky bez adekvátnej liečby. Infektológovia a epidemiológovia ju nechcú pripustiť, pretože by im to pošramotilo obraz hygienicky nezávadnej krajiny v očiach Európy. Som tu aj napriek nepredpísanej liečbe, o ktorú 2 roky bojujem. Som tu aj preto, aby som tieto informácie, túto nehoráznu ignoranciu a pohŕdanie ľudským životom a zdravím dala na vedomie Európskej komisii pre zdravie. Možno to bude k ničomu, pretože chápadlá EÚ siahajú aj na SK, (také sú moje skúsenosti s MZ SR, Úradom pre dohľad, s vrcholovými odborníkmi na infektológiu...) ale aspoň sa o to pokúsim.
#1
jade
Neregistrovaný
Pozdravujem Vás pani Nora, nielen bruceloza a iné infekcie, ktoré v našej "čistej" spoločnosti nemajú čo robiť (hahaha), ale taká pľúcna chlamydia a iné jej druhy sa na Slovensku neliečia, vlastne Áno liečia sa 4-5 baleniami nejakého makrolidu, ktorý, pokiaľ ešte nie je človek v chronicite, tak táto "liečba" mu ju 100 % zaistí! Cpn to je: fybromyalgia, skleróza mutiplex, rakovina, leukémia, alzheimerova choroba, rôzne autoimunity, chronický únavovy syndróm, neurologicke neliecitelne dg., infarkt myokardu, chronicke bolesti raz tu raz tam ....
Zúfalí pacienti založili už pred rokmi www.chlamydie.org a následne Česko slovenskú www.chlamydie.info. Tam sa liečia podľa atb protokolov vedcov Dr. Strattona, Dr. Wheldona, iných protokolov, bylinných protokolov a zároveň drahými doplnkami na ochranu pečene obličiek... pretože liečba je to brutálna. Ale má pozitívne výsledky veď taká roztrusena skleróza je podľa oficiálnej medicíny nevyliecitelna a predsa Dr. Wheldon úspešne z tejto Diag. vyliečil svoju ženu a následne desiatky odsúdených na utieranie zadku v nejakom strašnom zariadení, kde pacient aj "ošetrovatelia" čakajú kedy zomrie. Dôležitá poznámka: všetky lieky a doplnky liečby si hradí pacient sám väčšina minie celoživotné úspory, no a ten, kto ich nemá čaká v depresiach a neskutočných bolestiach na smrť. Toto je obraz demokratického Slovenska a jeho zdravotnej starostlivosti o svojich voličov (pardon - občanov) :-p
Oprávnenia fóra
Môžete zakladať nové témy v tomto fóre.,
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Užívatelia prezerajúci fórum Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný.
Posledné vo fóre
LiekInfo.sk používa súbory „cookie“ na zlepšenie používateľského komfortu. Pokračovaním vyjadrujete svoj súhlas s používaním našich súborov „cookie“.