Antidepresíva

Print Topic Email Topic
1 príspevky / 561 zobrazenia
Posledný príspevok: 21.06.2020 08:42
Ika
Neregistrovaný
Chcem sa informovať, či je normálne, aby senior, umiestnený do domu seniorov z dôvodu prekonanej mozgovej porážky a imobility, dostal súčasne užívať tieto tri lieky - Haloperidol, Neurol, Citalec, po nežiadúcich účinkoch (ochabnutie svalstva, ospalosť, strata záujmu o okolie, nevládnosť, dezorientácia...)Haloperidol nahradený Zalastou, stav ešte viac zhoršený.
Senior nemal depresiu, len si tažšie zvykal na nové prostredie, zvonil na sestričky, ktoré to obťažovalo a zavolali k nemu psychiatra. Pán momentálne leží paralizovaný v nemocnici, mozgova príhoda vylúčená, stav sa pripisuje týmto liekom.
Lekar urobil správne, ked naordinoval tieto tri lieky? Pán je podľa sestry považovaný za jedného z tých, ktorí su v penzióne rozumovo v poriadku, rodina, ktorá ho pravidelne navštevuje známky depresie nepotvrdila.
#1
Sofi
Neregistrovaný
Ak mu to ordinoval psychiater, nech vráti diplom!
Po cievnej príhode je potrebná mobilizácia psychiky aj tela, rehabilitácia a nie tlmenie / imobilizácia psychofarmakami!
Som psychiater, ale takúto trojkombináciu by som odporučila pacientovi v terminálnom štádiu choroby , aby posledné dni života už nevnímal bolesti!
Oprávnenia fóra
Môžete zakladať nové témy v tomto fóre.,
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Užívatelia prezerajúci fórum Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný.
Posledné vo fóre
photo Spánok
(0)
photo Potencia
(0)
photo diabet 2typu
(2)
photo Antidepresíva
(1)
photo tebokan
(4)
photo palexia
(0)
photo Baclofen
(0)
photo zápal čriev
(0)
LiekInfo.sk používa súbory „cookie“ na zlepšenie používateľského komfortu. Pokračovaním vyjadrujete svoj súhlas s používaním našich súborov „cookie“.