Hypnotiká , čo robiť ???

Print Topic Email Topic
3 príspevky / 84 zobrazenia
Posledný príspevok: 12.11.2022 17:30
Bubák
Neregistrovaný
ahojte , už dlhodobejšie beriem xanax , trittico , ,, ale aj hypnogen . no ten v dávke až 40-60mg ... posledné mesiace sa to zhoršuje ... ešte v takýto čas rok späť som mal obdobie , keď som si hypnogen nedal aj 2-3 , niekedy aj 5 dní ... ale už vtedy som cítil abstinenčné príznaky po cca 2 dňoch , ale na 4-5 odoznievali a potom som si zas dal ...ale teraz už cítim že t nemám pod kontrolou a veľmi sa bojím ako to môže dopadnúť ... hlavne sa bojím priznať úplne celú pravdu svojmu psychiatrovi ... chcel by som aj zájsť na liečenie , len sa bojím nejakých mučivých abstinenčných príznakov.. proste že by to moje telo nezvládlo , ale cítim, že takto to nejde ďalej ....-( má niekto skúsenosti s hypnotikami , alebo nejakými benzodiazepínmy ? sám si uvedomujem že sú to zrejme teda aspoň pre mňa už desivé čísla ..
#1
Bubák
Neregistrovaný
čítal som o tom veľa na internete aj nejaký protokol o vysadení benzodiazepínov , no ono to znie na veľmi dlho a na bolestivo ...a toho bolo už dosť , reálne zvažujem samovraždu ako riešenie pre mňa už neriešiteľného .... chcel som to dokázať sám , lebo mám veľké obavy z nemocnice ...ale nejde to ...
#2
Karol
Neregistrovaný
Bol som na liečení 3x,nedával som to,teraz beriem rivotril a musel som sa zmieriť so závislosťou na bzd. Je to svinstvo.
#3
Karol
Neregistrovaný
Ešte toto.Yeraz to skúšam nahradiť homeopatiká mi,
Konkrétne Avena Sativa a je aj tinktúra avena sativa,tú som si objednal na dnes,užíva sa 15-30 kvapiek 2-3x denne do pohára s vodou. Údajne by sa benzáky mohli vysadiť úplne, alebo znížovať dávky v priebehu jedného týždňa. Takže skús ja som zatiaľ bez benzákov 36 hodín, zatiaľ som dostal iba hnačku/ako absťák/ no som trochu divný,skúsim vydržať a uvidím
Som závvislý na benzín 20 rokov. Drž sa aj ty,nie si sám. A ver že už som si v minulosti pri odvykaní zažil peklo. Čau
Oprávnenia fóra
Môžete zakladať nové témy v tomto fóre.,
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Užívatelia prezerajúci fórum Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný.
LiekInfo.sk používa súbory „cookie“ na zlepšenie používateľského komfortu. Pokračovaním vyjadrujete svoj súhlas s používaním našich súborov „cookie“.