Mapovitý jazyk s bielymi mechúrikmi.

Print Topic Email Topic
2 príspevky / 1619 zobrazenia
Posledný príspevok: 05.02.2018 12:03
rusnovodic
  • Príspevky:  2
  • Registrovaný:  28.06.2017
Kto by mi vedel poradiť ako sa zbaviť pluzgierikov na jazyku a jeho mapovitosť. Mám to už skoro rok prešiel som rôznymi vyšetreniami gastro aj dutiny ústnej u zubára ako aj ORL len nikto nevie povedať ako to liečiť a hlavne vyliečiť. Prekonal som Ca močového mechúra od roku 2009 som diabetik a iné choroby, ale ten jazyk ma trápi. Záver je asi taký, je to vraj oslabená imunita, ale ako to napraviť. Beriem mnoho vitamínov ako B, Zn, chróm, Echinacea, šalvia,repík, no naviac mi upokojí citlivosť liek Glimbax na nejaký čas . Kto mi vie poradiť ? Vopred ďakujem.
#1
rob
Neregistrovaný
Ak nie je jazyk človeka pekne ružovej farby,jedná sa o miesto kde sa zbiera počas dňa,najviac v noci bunkový odpad z nášho tela.Tento odpad sa volá AMA.Sú to odpadové produkty metabolizmu(z buniek) ,ktoré sa na jazyku ukladajú a vytvárajú tam hlienovitý povlak.Očisti si telo cez kožu,na pojivovej úrovni,bunečnej úrovni .Ak nejde odpad tela kožou ani močom ide slinami a inými tekutinami,ak ani tak usádza sa na orgánoch.Začni brať všetky doplnky,vitamíniy také ktoré sú organické.Moja rada:skus po dobu aspoň 1 týždňa vysadiť všetky doplnky stravy,ak si diabetes II.tak cukor len z ovocia a zel.Voda 2 litre denne,Žiadna minerálka!!!!Voda z reverznej osmózi alebo destilovaná,alebo zmrazená a nasledne na 1/3 rozmrazená(lad vyhoď).

Študuj literatúru,dokror lieči ale uzdravuje telo.Na zdar.
#2
rusnovodic
  • Príspevky:  2
  • Registrovaný:  28.06.2017
Veľmi pekne ďakujem za radu budem to skúšať, len škoda, že to nevedia lekári na ktorých som sa obrátil a obraciam aj keď jedna z nich / lekárka / učí medikov.
Oprávnenia fóra
Môžete zakladať nové témy v tomto fóre.,
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Užívatelia prezerajúci fórum Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný.
Posledné vo fóre
photo Spánok
(0)
photo Potencia
(0)
photo diabet 2typu
(2)
photo Antidepresíva
(1)
photo tebokan
(4)
photo palexia
(0)
photo Baclofen
(0)
photo zápal čriev
(0)
LiekInfo.sk používa súbory „cookie“ na zlepšenie používateľského komfortu. Pokračovaním vyjadrujete svoj súhlas s používaním našich súborov „cookie“.