Pridať nový príspevok
Meno alebo prezývka:
Predmet:
Posledné príspevky
 • Andrej
  04.12.2022 15:54
  Dobrý deň, kúpim xanax, týždenne, alebo každý druhý. Ako kedy, min. 3,4 alebo 5 balení. Ak by ste mi ho mohli predať, za 20€ týždenne, by som mohol brať, 5 balení. Ďakujem za ponuky.
 • Ritalin
  18.09.2022 13:33
  Dávajte si pozor je to nejaký zahraničný podvod raz som sa s nim dohadoval a bohužiaľ som sa sklamal, ale
  pokiaľ chcete zopár tipov, ako rýchlo a diskrétne zohnať originál ritalin od značky novartis za priatelnu cenu môžete sa obrátiť na ritalineu@gmail.com, vždy som bol spokojný!
 • Mario
  02.03.2022 17:18
  Ritalin a mnoho ďalších produktov na spaľovanie tukov, ktoré sú opäť dostupné na sklade, tu môžete získať bez lekárskeho predpisu. Ako obvykle, dbáme na diskrétnosť, spokojnosť a rýchle dodanie. Najdrahší záujemca, prestaňte sa nechať oklamať, pretože mnohí naši zákazníci sa sťažujú, že boli niekoľkokrát okradnutí bez toho, aby vôbec dostali ich produkty od tretích strán a boli nepoctiví. Predávame a zasielame po celej Európe a Spojených štátoch. Pre nás kontaktovaných je to veľmi jednoduché. Odpovedáme:

  Whatsapp / Telegram = +1 (516) 535-9132

  Webstránka = https://cutt.ly/Ritalin

  Email = sale@medaptieka.com

  Wickr Me = customerser

  Garantujeme vám, že potom, čo si u nás kúpite, už nikdy nebudete hľadať nikam inam, pretože náš produkt je najlepší, pretože všetku našu silu a odbornosť zakladáme na tomto jedinečnom produkte tak, aby určite splnil a prekonal najvyššie očakávania každého kupujúceho.
LiekInfo.sk používa súbory „cookie“ na zlepšenie používateľského komfortu. Pokračovaním vyjadrujete svoj súhlas s používaním našich súborov „cookie“.