Pridať nový príspevok
Meno alebo prezývka:
Predmet:
Posledné príspevky
 • Ajša
  25.10.2021 17:45
  Dobrý deň
  Prosím Vás čo pomôže na zápal slinnej žľazy . Lek. Mi dala Glimbax a posiela má k zubárovi a na ORL.
  Ďakujem
 • Poctivec
  27.12.2020 01:50

  Citát: rusnovodic

  Veľmi pekne ďakujem za radu budem to skúšať, len škoda, že to nevedia lekári na ktorých som sa obrátil a obraciam aj keď jedna z nich / lekárka / učí medikov.  Taký je potom aj výsledok . . .

  Zvýšená hladina cukru v krvi nedôsledným dodržiavaním správnej diéty premnožuje Candidu Albikans nielen v črevách aj na jazyku - častá komplikácia diabetikov. Treba urobiť všetko preto, aby cukor v krvi bol pod 6 jednotiek ! Pred každým jedlom zinok 15mg a chróm 200mcg po každom jedle. Večer nejesť sacharidy vôbec !
 • rusnovodic
  05.02.2018 12:03
  Veľmi pekne ďakujem za radu budem to skúšať, len škoda, že to nevedia lekári na ktorých som sa obrátil a obraciam aj keď jedna z nich / lekárka / učí medikov.
 • rob
  02.02.2018 18:43
  Ak nie je jazyk človeka pekne ružovej farby,jedná sa o miesto kde sa zbiera počas dňa,najviac v noci bunkový odpad z nášho tela.Tento odpad sa volá AMA.Sú to odpadové produkty metabolizmu(z buniek) ,ktoré sa na jazyku ukladajú a vytvárajú tam hlienovitý povlak.Očisti si telo cez kožu,na pojivovej úrovni,bunečnej úrovni .Ak nejde odpad tela kožou ani močom ide slinami a inými tekutinami,ak ani tak usádza sa na orgánoch.Začni brať všetky doplnky,vitamíniy také ktoré sú organické.Moja rada:skus po dobu aspoň 1 týždňa vysadiť všetky doplnky stravy,ak si diabetes II.tak cukor len z ovocia a zel.Voda 2 litre denne,Žiadna minerálka!!!!Voda z reverznej osmózi alebo destilovaná,alebo zmrazená a nasledne na 1/3 rozmrazená(lad vyhoď).

  Študuj literatúru,dokror lieči ale uzdravuje telo.Na zdar.
 • rusnovodic
  28.06.2017 17:03
  Kto by mi vedel poradiť ako sa zbaviť pluzgierikov na jazyku a jeho mapovitosť. Mám to už skoro rok prešiel som rôznymi vyšetreniami gastro aj dutiny ústnej u zubára ako aj ORL len nikto nevie povedať ako to liečiť a hlavne vyliečiť. Prekonal som Ca močového mechúra od roku 2009 som diabetik a iné choroby, ale ten jazyk ma trápi. Záver je asi taký, je to vraj oslabená imunita, ale ako to napraviť. Beriem mnoho vitamínov ako B, Zn, chróm, Echinacea, šalvia,repík, no naviac mi upokojí citlivosť liek Glimbax na nejaký čas . Kto mi vie poradiť ? Vopred ďakujem.
LiekInfo.sk používa súbory „cookie“ na zlepšenie používateľského komfortu. Pokračovaním vyjadrujete svoj súhlas s používaním našich súborov „cookie“.