Pridať nový príspevok
Meno alebo prezývka:
Predmet:
Posledné príspevky
 • PETER
  17.04.2017 01:10
  Pri nespavosti treba skusit caj z medovky lekarskej. Medovka lekarska nielen uspava, ale ma vela dalsich zdraviu prospesnych ucinkov. (y)

  http://plnielanu.zoznam.sk/c/3049/caj-z-medovky-pre-lepsiu-naladu-i-pamat-vypestujte-si-ju-na-balkone-ci-v-zahradke
 • Sova 32
  07.04.2017 21:16
  Skúste tieto lieky na nejaký čas vymeniť za Tiserci[n . Niekedy je možná ospalosť na druhý deň, nie je návykový, ale je na iné diagnózy. Ak sa vrátite k stilnoxu tak 1 tbl. A určite nie každý deň. Ja vás stav hodnotím ako závislosť a lekára, ktorý vám to píše nehodnotím.
 • ria
  14.01.2017 01:49
  Môj vek sa blíži k 70 o 2 roky.14 rokov s trápim so zaspávaním a vstávaním.Nenávidím noc a ráno.Mala som chorého otca,bála som ,ako to dopadne.Bolo mi ľúto mamy,ako zvládne sa starať.Chodila som do roboty,večer nie a nie zaspať,v robote nevyspatá,unavená.Šla som k psychiatričke,dostala som Stilnox so slovami,radšej sa dobre vyspať!Príbalový leták som dobre neprečítala,veselo som ich"papkala,Prestali zaberať.Vymenili sa za Hypnogén,spala som veľmi veľmi dobre.Aj ten po čase/10 rokov/nemal silu.Dostala som k nemu TiapridaL.Spala som ako dieťa-super,až do novembra,2016,moja staršia mamička začala mať problém so Stilnoxom.Až vtedy sme si uvedomili,čo sa deje.Denno denne na internete študovali príznaky,škodlivosť,odvykanie.Čakáme na zázrak alebo sa pustíme do boja s
  odvykaním.Hrôza!!! Nikdy v živote nezačať s liekmi,ktorých sa nejde zbaviť.Lekári a psychiatri nemajú čas na pacienta,predpíšu iný liek,alebo antidepresívum a kolotoč začína.Je mi z tohto stavu do plaču.Spánok je potrebný.Závidím ľuďom,ktorí dobre spia a ráno nie sú unavení,neprespia dopoludnie.Teším sa na deň,keď budem "ČISTÁ", a vyspatá.Bude to niekedy?
 • skorpionka
  26.11.2016 10:06
  Kto uziva Risperinde Orion.?mojmu synovi vypsala a katastrofa nic mu nie dobre ani spat nechce ani jest
 • Adam
  24.05.2016 00:04
  Lieky, ktoré užívate, sú zo skupiny hypnosedatív a sú veľmi návykové. Užívať sa majú max. 4-6 týždňov a po tomto čase (ak nedôjde k vyliečeniu nespavosti) je ich nutné zameniť za lieky, ktoré nevyvolávajú závislosť alebo je treba začať psychoterapiu. K takýmto nenávykovým liekom patria antidepresíva a takisto antihistaminiká prvej generácie. Jedno antidepresívum už užívate, preto by som odporúčil antihistaminiká, ktoré majú upokojujúci účinok - Calmaben, Prothazin alebo Dithiaden. Všetko sú to lieky na recept. Z voľnopredajných liekov je k dispozícii napr. liek Guajacuran. Všetky prípravky s obsahom ľubovníka (čaje alebo liek Novo-Passit) sa neodporúčajú, lebo dochádza k liekovým interakciám. Buď lieky alebo len ľubovník. Čo sa týka lieku Dormicum - momentálne je deaktivovaný, nie je možné ho dostať. Generické lieky sú v injekčnej forme a nemyslím si, žeby to bolo vhodná forma aplikácie. Zvolil by som radšej Calmaben. Rozhodne sa o zmene lieku poraďte s lekárom, ten Vám k tomu povie viac než farmaceuti alebo pacienti z diskusie. Nech sa Vám darí. :(
 • Diana
  19.04.2016 17:16
  Dobrý den, neviem dovod koli ktorému nespíte 15 rokov, ale pravdepodobne sú to neliečené depresie..../alebo ináa choroba..atd/. Pokial su to depky, sam viete čo prežívate v živote a ako sa duševne cítite. Takže by som odporučila v prvom rade psychiatra.....A ked nie, ste proti navsteve, viem vám poradit liek Trittico,ked sa užíva vecer posobi na spanok a lieči zároven aj slabšie depresie...treba zacat opatrne s 1/3 dva dni a potom pridavat dalsiu tretinu. Može sa stat, že prvu noc to nebude idealne nezlaknite sa. Ale je to fakt super liek...Držim palce.
 • jaro
  12.02.2016 08:34
  Lieky Vás zabijú, skúste niečo prírodné, pozrite stránku Bádateľ
 • Sova
  09.02.2016 15:04
  Dobrý deň, už niekoľko rokov trpím chronickou nespavosťou. cca15 rokov. Beriem na to Stilnox 4 tablety, xanax 0,5 tiež 4 tablety a ešte prothiaden 75 , 2 tablety . Vie mi niekto poradiť nejakú inú alternatívu, aspoň na mesiac vymenit stilnox za niečo iné. Počula som o lieku Dormicum. Vie mi niekto poradiť či sa na to dať, alebo to je zbytočné?
Posledné vo fóre
photo zápal čriev
(0)
photo Antipsychotiká
(0)
photo Lieky na alergiu
(0)
photo Alergia
(2)
photo nespavosť
(7)
photo Farba a obal tabliet
(2)
photo nespavost
(8)
LiekInfo.sk používa súbory „cookie“ na zlepšenie používateľského komfortu. Pokračovaním vyjadrujete svoj súhlas s používaním našich súborov „cookie“.