Predpísali Vám lekári rôzne lieky? Kombinujete liek s voľne predajnými prípravkami alebo užívate viac než 2 lieky? Zistite ich nežiadúce účinky a možnosti zmiernenia. Skontrolujte si interakcie medzi nimi. Sú skutočne 2 lieky s rovnakou účinnou látkou identické? Porovnajte ich. Ako na to?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Posledná aktualizácia údajov: 07.06.2017
Exminister I. Uhliarik sa zaslúžil o plošný vstup generických liekov na slovenský trh. Úspory vtedy odhadol na 170 až 200 mil. eur. Otázne však je, kde ušetrené finančné prostriedky skončili, keďže neboli zohľadnené v štátnom rozpočte kapitoly rezortu zdravotníctva.
celá rubrika
Je dôležité vedieť
Čo majú iní ľudia urobiť, ak máte hypoglykémiu? Povedzte svojim príbuzným, priateľom a ľuďom vo svojom blízkom okolí, aby okamžite zabezpečili lekársku pomoc, ak nie ste schopný prehĺtať, alebo stratíte vedomie (upadnete do bezvedomia). Budete potrebovať, aby ste dostali injekciu glukózy alebo glukagón (liek na zvýšenie hladiny cukru v krvi). Tieto injekcie sú opodstatnené aj vtedy, ak nie je úplne jasné, či ide o hypoglykémiu. Na overenie, či skutočne máte hypoglykémiu, sa odporúča okamžite po podaní glukózy skontrolovať hladinu cukru v krvi.
"Ako kardiochirurg s dvadsiatimi piatimi rokmi praxe som vykonal viac ako 5 000 operácií srdca, a prišiel deň, aby som napravil svoj omyl lekárskymi a vedeckými faktami..."
chrípkový vírus kmitá frekvenciou 84,97 Hz, kvasinka Candida albicans má frekvenčný rozsah od 384,2 do 388,4 kHz. Ak pomocou prístroja vytvoríme opačnú frekvenciu vlnenia, vírus zničíme.
Onkomarkery sú látky kolujúce v krvi, ktoré môžu byť produkované pri nádorovom ochorení..
Suché oko znižuje kvalitu života daného človeka, avšak môžu vzniknúť komplikácie, z ktorých najzávažnejšou je oslepnutie.
Vybrané lieky
Nevybrali ste žiadny liek.
vyber
LiekInfo.sk používa súbory „cookie“ na zlepšenie používateľského komfortu. Pokračovaním vyjadrujete svoj súhlas s používaním našich súborov „cookie“.