Predpísali Vám lekári rôzne lieky? Kombinujete liek s voľne predajnými prípravkami alebo užívate viac než 2 lieky? Zistite ich nežiadúce účinky a možnosti zmiernenia. Skontrolujte si interakcie medzi nimi. Sú skutočne 2 lieky s rovnakou účinnou látkou identické? Porovnajte ich. Ako na to?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Posledná aktualizácia údajov: 01.06.2015
Končila patentná ochrana lieku Lyrica. Liek Lyrica tvrdé kapsuly patrí do skupiny liekov antiepileptiká a antikonvilziva. Dnes je tento liek na Slovensku nedostatkový. 
celá rubrika
Je dôležité vedieť

Slovo pacient pochádza z latinského patiens, čo znamená trpiaci. Nemocný človek vždy nejako trpí, má bolesti, horúčku, a pod., ale mal by byť trpezlivý, pretože mu to pomáha.


Liek slúži na liečbu a výživový doplnok na doplnenie stravy o živiny, ktoré nám chýbajú. Ak máte problém zistiť, čo kupujete, nebojte sa spýtať lekárnika.
Najrozšírenejšou formou antikoncepčnej ochrany je kombinovaná hormonálna antikoncepcia. Okrem pozitívnych účinkov však má aj účinky nežiaduce či vedľajšie.
Rozoznajte príznaky predávkovania? včasné: nechutenstvo, nevoľnosť, dávenie, bolesti brucha, potenie, po 24 – 48 hodinách: poruchy zrážania krvi, poruchy obličkových funkcií.
Krátkozrakosť, ďalekozrakosť, astigmatizmus či presbyopia znepríjemňujú život určite aj mnohým z vás. Tam, kde okuliare a šošovky nič nezmôžu, je riešením laserová operácia očí
Vybrané lieky
Nevybrali ste žiadny liek.
vyber
Anketa
Ovplyvňuje váš nákup liekov reklama a reklamné materiály?
Áno, výhradne
Áno, niekedy
Vo väčšine prípadov nie
Určite nie