Predpísali Vám lekári rôzne lieky? Kombinujete liek s voľne predajnými prípravkami alebo užívate viac než 2 lieky? Zistite ich nežiadúce účinky a možnosti zmiernenia. Skontrolujte si interakcie medzi nimi. Sú skutočne 2 lieky s rovnakou účinnou látkou identické? Porovnajte ich. Ako na to?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Posledná aktualizácia údajov: 01.11.2015
Lekár plní úlohy, ktoré vyplývajú zo zmluvného vzťahu so zdravotnou poisťovňou, s ktorou má on alebo jeho zamestnávateľ podpísanú zmluvu o úhradách zdravotných  výkonov.
celá rubrika
Je dôležité vedieť
Zinok pomáha pri liečení neplodnosti žien a odstránení problémov prostaty. Znižuje ukladanie cholesterolu a prispieva k liečeniu mentálnych porúch.Denná potreba: mužov 15 mg, žien 12 mg, detí 10 mg, batoliat 5 mg.

Bez originálnych liekov by nedochádzalo  k objavom nových liečivých látok a k pokroku v liečbe chorôb. Bez generických liekov by nebol zdravotný systém finančne udržateľný.


Zmena klímy si pýta svoju daň v podobe zníženej imunity, počasie nás unavuje.
Pri liečbe antibiotikami mávate tráviace ťažkosti, prípadne vás trápi vaginálna mykóza. Nikto vám však nepovedal, že by ste mohli týmto problémom predísť, a to veľmi jednoducho. Probiotikami.
Únik moču trápi najmä tehotné ženy, ženy krátko po pôrode a tiež ženy v menopauze.
Vybrané lieky
Nevybrali ste žiadny liek.
vyber
Anketa
Ovplyvňuje váš nákup liekov reklama a reklamné materiály?
Áno, výhradne
Áno, niekedy
Vo väčšine prípadov nie
Určite nie
LiekInfo.sk používa súbory „cookie“ na zlepšenie používateľského komfortu. Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním súborov „cookie“.